Dzień Matki – gwiazdy i ich mamy

Choćby była na drugim końcu świata, to i tak zawsze jest najbliżej. Mowa oczywiście o mamie. Z okazji Dnia Matki przedstawiamy czasem skomplikowane i trudne, ale zazwyczaj po prostu piękne relacje gwiazd i ich mam.

"Ona jedna dostrzegała w durnym świecie tym jakiś ład!" - śpiewał o matce Wojciech Młynarski. Najlepiej zdają sobie z tego sprawę te gwiazdy, które na każdym kroku wystawiane są na krytykę hejterów i plotki mediów. W takich chwilach potrzebne jest wsparcie najbliższych, a chyba trudno o lepszą podporę niż tę, którą daje matka. Relacja z nią czasem bywa trudna, ale to, co opiera się na bezinteresownej miłości, wybacza błędy i potknięcia.

Reklama

Dla nas gwiazdy, dla nich po prostu ukochane córki, z którymi dzielą największe sekrety i słabości - poznajmy mamy celebrytek.

Dorota Rabczewska z mamą Wandą

"Jak to wszystko ślicznie zorganizowaliście. Jakie to wszystko smaczne. Tak się cieszę, kochanie" - zachwycała się w mediach społecznościowych ślubem i poprawinami mama Dody. Dorota Rabczewska nigdy nie ukrywała ciepłych uczuć do matki, ta z kolei odwzajemnia się swoim uwielbieniem dla znanej córki. W wywiadach podkreśla, że jest z niej dumna i uważa ją za niezwykle inteligentną osobę. Ta harmonia w rodzinie to wynik wychowania w przyjaźni, akceptacji i zaufaniu.

Weronika i Teresa Rosati

Projektantka Teresa Rosati i jej piękna córka Weronika są prawdziwymi przyjaciółkami. Teraz, gdy urodziło się dziecko, wbrew wszystkim plotkom aktorka może liczyć na wsparcie i pomoc mamy przy opiece nad małą Elizabeth. Nawet jeśli doszło do chwilowego konfliktu, na pewno został już zażegnany. Weronika zawsze podkreślała, że mają z mamą wiele wspólnych zainteresowań, a ich relacja jest bardzo zażyła. Jak przyznają obydwie, czasem się kłócą i mówią sobie bolesną prawdę, ale szybko udaje im się pogodzić.

Michalina Olszańska i Agnieszka Fatyga

Michalina Olszańska zdecydowanym krokiem weszła w świat show-biznesu. Ledwie niedawno debiutowała, a już może się pochwalić świetną rolą w "Córkach dancingu" czy w nagradzanym filmie produkcji czeskiej "Ja, Olga Hepnarova". To właśnie jej matka, aktorka i piosenkarka Agnieszka Fatyga, wprowadziła ją w świat sztuki, nawet wystąpiły razem na scenie. Mimo to marzyła, by jej dziecko nie poszło w ślady rodziców i zostało... lekarką lub prawniczką. Do szkoły aktorskiej Michalina zdawała więc w tajemnicy przed matką. Niemniej jednak teraz Agnieszka Fatyga dumna jest z sukcesów córki.

Lara i Magda Gessler

Córka znanej restauratorki zapewnia, że dzięki energicznej i nieprzewidywalnej matce jej życie nigdy nie było nudne. Szybko się usamodzielniła, dzięki czemu teraz nie postrzega Magdy Gessler jedynie w kategorii matki, ale również najbliższej przyjaciółki. Lara odziedziczyła po mamie strach przed rutyną, kreatywność oraz zamiłowanie do ryzyka i nowych wyzwań. To właśnie dzięki niej potrafi spełniać swoje marzenia i stawiać sobie w życiu kolejne cele.

Izabella Miko i Grażyna Dyląg

Choć Iza Miko jest częstym celem hejterów w Polsce, to jej mama, aktorka Grażyna Dyląg, broni jej jak lwica. Lubi chwalić się karierą córki w Stanach Zjednoczonych, ale tęskni za czasami, kiedy Iza praktycznie nie była rozpoznawalna w naszym kraju. Panie wspierają się nawzajem, jak tylko mogą. Grażyna Dyląg wspomina, że jak chorowała na depresję, to córka nie przestawała o nią dbać i się nią opiekować. To samo Iza mówi o swojej matce - twierdzi, że jest dla niej największą podporą w trudnych chwilach. Panie rozmawiają ze sobą nawet parę razy dziennie, łączy je więc wyjątkowo silna więź.

Zbliża się Dzień Matki, warto zawczasu pomyśleć o tym, w jaki sposób chcemy podziękować naszym mamom za to, że dają nam mnóstwo ciepła, zrozumienia i miłości. Najpiękniejszym prezentem oczywiście jest pamięć i nasza obecność przy nich w tym dniu, ale warto również wręczyć im to, co kobiety kochają najbardziej, czyli bukiet kwiatów i piękne perfumy.

Zobacz, jak mieszkańcy Krakowa celebrują Dzień Mamy:


 

Reklama

Najlepsze tematy