Nowe zapachy Mexx Forever Classic Never Boring

Życie nie powinno być nigdy nudne!

Każdy dzień jest dla nas szansą, aby zerwać z rutyną i sprawić, aby stał się wyjątkowy. Nowy duet zapachów Mexx Forever Classic Never Boring zapewnia nieprzeciętny styl, dzięki któremu codzienne życie zaczyna nas zaskakiwać. Baw się, eksperymentuj i zawsze bądź sobą!

Reklama

Marka Mexx wie, że jesteś osobą nie tylko o wielu talentach, ale także o złożonej osobowości. W dzisiejszym, niezwykle zróżnicowanym świecie, w którym życie biegnie w szybkim tempie, masz siłę i moc, aby w każdej chwili być osobą o wielu twarzach. Dlatego uwolnij swoją osobowość! Wraz z nowym duetem zapachowym, marka Mexx rzuca wyzwanie z góry wyrobionym opiniom, jednocześnie celebrując luz w klasycznym stylu. Przecież nikt nie powiedział, że klasyczny jest równoważny z nudnym, prawda? Duet zapachów Mexx Forever Classic Never Boring, został stworzony dla dynamicznych, przebojowych osób, które nie chcą, aby przyklejano im etykietki.

Ponadczasowy zapach z zaskakującą nutą, Mexx Forever Classic Never Boring spełnia każdą z obietnic wypisanych na jego flakonie. Ten współczesny duet zapachowy jest stylowy i elegancki, a przy tym oferuje przepełnione świeżością i radością podejście do życia. Łącząc w sobie składniki tradycyjne z tymi zaskakującymi, takimi jak nuty pralinek czy też owocu nanercza zachodniego, kompozycje te roztaczają wokół idealną mieszankę energii oraz pewności siebie, pozwalając w pełni wykorzystać to, co niesie ze sobą każdy dzień.

Dla niej

Elegancki zapach dla niej, to wyjątkowa, kwiatowo - owocowa kompozycja z charakterem. Na początku, świetliste nuty gruszki, czarnej porzeczki, mandarynki i brzoskwini wnoszą zachwycającą soczystość. Zostaje ona wzmocniona, eterycznym blaskiem kwiatu lotosu, który przeplata się z niuansami liści fiołka oraz akordem morskiej bryzy tworząc zwiewne, kwiatowe i kobiece serce kompozycji. Wraz z upływem czasu, te świeże kwiatowe tony zostają otulone niuansami pralinek.

KUP TERAZ >>

Dla niego

Zapach Forever Classic Never Boring dla niego to innowacyjna, drzewno - aromatyczna kompozycja o odważnym duchu. Ten męski zapach otwiera się pełną życia cytrusową mieszanką nut bergamotki, grejpfruta, cytryny oraz czerwonej pomarańczy, która zostaje złagodzona soczystym akcentem owocu nanercza zachodniego. W sercu, zielone i aromatyczne nuty rozmarynu oraz eukaliptusa zostają wzmocnione przez energetyzujący jaśmin, zanim stopią się w bazie z łagodną, charakterystyczną wonią nut drzewnych, paczuli i ambry.

KUP TERAZ >>

Współczesny klasyczny projekt

Te dwa uzupełniające się zapachy zostały ukryte w szklanych, kwadratowych flakonach o czystych i współczesnych liniach. Flakon kompozycji damskiej jest utrzymany w brzoskwiniowej kolorystyce, w tej samej barwie są same perfumy; flakon wersji męskiej ma korek oraz etykietę w odcieniach szarości, którą podkreśla jasno zielona barwa perfum. Zaskakującym dodatkiem na każdym flakonie jest stylowy druk, którym wypisane są kluczowe składniki danego zapachu. Idealnym wykończeniem całości są wytłoczone na obydwu korkach charakterystyczne XX z logo marki Mexx.

materiały promocyjne

Reklama

Najlepsze tematy