Okazje do świętowania w lipcu

Ciepły lipiec to miesiąc, w którym aż roi się od popularnych w Polsce świąt. Zobacz, o których nie możesz zapomnieć i poznaj najlepsze pomysły na niezobowiązujące prezenty.

22 lipca świętują Magdaleny. To ciągle jedno z najpopularniejszych imion nad Wisłą. W księgach imion znaleźć można informację, iż kobiety o tym imieniu należą do grona bardzo namiętnych, a wręcz zaborczych osób. Z drugiej strony są też doskonałymi przyjaciółkami zawsze znajdą najlepsze wyjście z każdej sytuacji. Kwiatami, które uwielbiają Magdaleny są hortensje, więc ich bukiet na pewno przypadnie im do gustu. Magdy lubią otulać się także mocnymi, zmysłowymi perfumami, warto, więc podarować im flakonik perfum z silnie wyczuwalną nutą piżma lub ambry.

Reklama

Najpopularniejszym, męskim, lipcowym solenizantem jest Krzysztof. Święto swojego patrona obchodzi 25 lipca. Krzysztofowie znani są jako czuli ojcowie i rzetelni pracownicy. Bardzo spodoba im się upominek, który nawiąże do ich roli w rodzinie (męża i ojca). Doskonale sprawdzi się album ze zdjęciami lub po prostu zorganizowanie im rodzinnego przyjęcia na ich cześć. Zapachem, który charakteryzuje to imię są wszelkie morskie aromaty.

Tego samego dnia, co Krzysztof swoje imieniny obchodzi również Jakub. Imię to od kilkunastu lat utrzymuje się w czołówce najchętniej nadawanych chłopcom.  Według znawców imion, Jakubowie to mężczyźni ciekawi świata, ruchliwi i chętni do zmian. Uwielbiają sport i aktywność. Na pewno ucieszą się z gadżetu na siłownię, przewodnika po ciekawym mieście lub flakonu perfum o owocowej nucie.

Pod koniec miesiąca, a dokładnie jego 26 dnia, swój jubileusz mają wszystkie Anny. Anna to jedno z najpopularniejszych imiona na świecie! Wywodzi się od hebrajskiego słowa "hannah", które oznacza łaskę. Paniom o tym imieniu przypisuje się cechy dobrej gospodyni i strażniczki domowego ogniska. Zwykle są pogodne i optymistyczne. Ucieszą się z drobnego gadżetu do domu (na przykład ceramicznej, ozdobnej misy, ramki na rodzinne zdjęcia czy wazonu) lub z lekkich, kwiatowych perfum.

Reklama

Najlepsze tematy