Playboy Endless Night – opinie użytkowniczek

Na przełomie czerwca i lipca nasze użytkowniczki zgłosiły się do akcji testowania nowego zapachu Playboy Endless Night. Jakie były ich opinie na temat perfum?


Reklama

Z grona kandydatek wybraliśmy kilkadziesiąt osób o różnych upodobaniach w kwestii zapachu. Na koniec testów wypełniły ankietę podsumowującą. Mimo skrajnie różnych gustów, aż 95,92 procent z nich stwierdziło, że podoba im się woń Playboy Endless Night.

Co najbardziej przypadło do gustu testerkom? 85,71 proc. zwróciło uwagę na nietypową kompozycję nut zapachowych, a 65,27 proc. na estetyczny, ładnie wyglądający flakon. Uwagę zwróciło też to, jak długo zapach utrzymuje się na skórze.

Jak testerki wypowiadały się na temat samego zapachu? Oto niektóre opinie:

- Od razu po pierwszym psiknięciu zapach tych perfum strasznie mi się spodobał. Jest dość słodkim zapachem ale nie przesłodzonym. Na skórze utrzymuje się cały dzień. Z tym zapachem mogę podbijać świat!

- Endless Night dla Niej to przepełniona radością, promienna i zmysłowa interpretacja odważnej kobiety. Kiedy jesteś już gotowa do wyjścia, a twój wygląd zwala z nóg, wykończenie całości, odrobiną utrzymującego się przez całą noc zapachu, sprawi, że twoja uwodzicielska moc przyciągania będzie jeszcze większa. Twoja energia jest zniewalająca, a urok staje się bezgraniczny.

- Zapach, który sprawia, że czuję się pięknie i świeżo, bardzo trwały. Już od pierwszego użycia mąż od razu poczuł, że mam nowe perfumy i powiedział: "jakie uwodzicielskie!". Ja również uważam, że nuty zapachowe są cudowne. Produkt wart polecenia zdecydowanie. Zapach bardzo przypadł mi do gustu, na pewno po skończeniu się perfum, kupię następną fiolkę. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam wziąć udział w testowaniu perfum PLAYBOY Endless Night, bo dzięki temu odkryłam dla siebie nowy cudowny zapach.

Zdaniem ponad połowy użytkowniczek zapach sprawił, że miały ochotę wyjść na imprezę i dobrze się bawić. W opiniach często pojawiało się również stwierdzenie, że perfumy są uwodzicielskie i podkreślają charakter. Prawie wszystkie poleciłyby zapach przyjaciółce, a niemal 90 proc. z nich chętnie sięgnie ponownie po te perfumy.

Reklama

Najlepsze tematy