Zapach, który zachęca do szaleństw!

Gust to sprawa bardzo indywidualna. Są jednak fasony, formy czy perfumy, na punkcie których szaleją tysiące ludzi. Czy do nich zalicza się także nowy zapach MEXX Forever Classic Never Boring? Poznajcie wyniki testu, przeprowadzonego przez nasze czytelniczki.

Wśród 50 testerek znalazły się kobiety w różnym wieku. Różniło je niemal wszystko. Inne doświadczenia życiowe, miejsce zamieszkania, wykształcenie czy hobby. Poza płcią łączył je jeden fakt - wszystkie na własnej (dosłownie) skórze sprawdziły nowy zapach z linii MEXX. Jak wypadły perfumy MEXX Forever Classic Never Boring?

Reklama

Czytelniczki, nieomal jednogłośne, odpowiedziały, że zdecydowanie podoba im się zapach perfum. Nuty gruszki, czarnej porzeczki, mandarynki, brzoskwini, piżma, lotosu i pralinki przypadły do gustu 98. procentom testerek. - Nowy zapach Mexx jest idealny na wiosnę i lato! Lekki, zwiewny, świeży i soczyście owocowy. Ja najbardziej wyczuwam zapach czarnej poprzeczki, który uwielbiam i który sprawia, że czuję się radośnie. Przywodzi mi skojarzenia z beztroskim latem, słońcem, plażą i przyjaciółmi wokół - relacjonuje Malwina.

Malwinie wtóruje Karolina. - Zapach bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nuty zapachowe zdecydowanie przypadły mi do gustu, otrzymałam wiele komplementów - ocenia testerka. - Zapach jest trwały, pozwala poczuć się świeżo i atrakcyjnie. Są eleganckie, ale nie klasyczne. Całość jest mocna, intensywna, wyrafinowana. Kobiece akordy kwiatowe jednak nieco łagodzą zapach i sprawiają, że fascynuje. A w połączeniu z efektowną sukienką, stworzą mieszankę iście wybuchową - podsumowuje Karolina. Aż 60 procent ankieterek przyznało, że kompozycja  zapachowa nadaje lekkości i świeżości.

Świeżość i orzeźwienie

Ambasadorki bardzo dokładnie sprawdziły  MEXX Forever Classic Never Boring. Zapach nie był jedynym kryterium, przez pryzmat którego patrzyły na otrzymany flakonik. Równie ważna była trwałość perfum. Tutaj także nowość MEXX wypadła bardzo dobrze. Prawie połowa kobiet oceniła je jako bardzo trwałe. Subtelny zapach czuły na swojej skórze nawet przez kilkanaście godzin! Wiele pań doceniło odświeżającą kompozycję, które sprawdza się zwłaszcza w ciepłe, letnie dni. - Owocowy aromat nadaje orzeźwienia w upalne dni. Zapach wzbudził duże zainteresowanie wśród moich znajomych -  zdradza Maja.

Piękny flakon

36 proc. ambasadorek bardzo pozytywnie oceniło prosty, geometryczny flakon, w którym zamknięto zapach MEXX Forever Classic Never Boring. - Intrygujący produkt zamknięty w pięknym flakonie, który po pierwszym kontakcie ze skórą uderza ciepłem, słodyczą i bogactwem nut zapachowych - tak testowane perfumy ocenia Kasia. - Piękne opakowanie zachęca do zakupu. Od chwili, kiedy w moich rękach pojawił się zapach MEXX chciałam od razu zrobić 'psik'. Idealna woń, która pobudza moje zmysły - dodaje Agnieszka.

Zachęca do szaleństw

Aż 52 proc. badanych kobiet przyznało, że letni, owocowo - kwiatowy zapach  MEXX Forever Classic Never Boring doskonale pasuje do ich złożonej osobowości. 67 procent zdradziło, że perfumy te nie tylko pasują, ale wręcz podkreślają ich nietuzinkowy charakter. Nieomal wszystkie przyznały, że to perfumy (jak już nawet wskazuje nazwa) dla osób nowoczesnych, dynamicznych, lubiących zmiany! - Otulona nowym zapachem Mexx czuję wokół siebie jasną, dobrą aurę, która doda mi pewności siebie i sprawi, że nawet trudne decyzje podejmować będę łatwiej - mówi Malwina. - Idealna woń, która pobudza moje zmysły. Wspaniały na dzień oraz nocne imprezy. Już kilka razy zadano mi pytanie: Aga czym TY tak świetnie pachniesz? Odpowiedź jest jedna: MEXX Forever Classic Never Boring - dodaje Agnieszka.

93 procent ambasadorek śmiało przyznało, że poleciłaby zapach przyjaciółce, a 8 na 10 chętnie sięgnie po ten zapach ponownie w przyszłości. Niektóre panie zdradziły, że zapach MEXX Forever Classic Never Boring wyeksponował ich zmysłowość.

materiały promocyjne

Reklama

Najlepsze tematy